Atgriešanas nosacījumi

Vai neesat apmierināts ar pirkumu? Nekādu problēmu! auglibastesti.lv ir apņēmies nodrošināt vislabāko servisu mūsu klientiem. Tāpēc mēs nodrošinām pilnu kompensāciju par visām precēm, kurām ir defekts vai kas neatbilst jūsu cerībām.

30 dienu atgriešanas politika attiecas uz visiem pirkumiem. Atgriešanas izmaksas sedz klients. Atgrieztajām precēm jābūt tādā pašā stāvoklī kā tad, kad saņēmāt preces. Vienums (-i) jāatdod nesabojātā oriģinālajā iepakojumā. Ja prece ir bojāta vai citā stāvoklī, kas samazina preču pārdošanas vērtību, tiek automātiski piemērota atgriešanas politika. Ja jums ir šaubas, sazinieties ar mums.

Sūdzības

Ja pamanāt kaut ko nepareizu ar preci (-ēm), lūdzu, nekavējoties informējiet mūs. Būtu pietiekami, ja jūs sūdzētos mēneša laikā pēc kļūdas atklāšanas, taču abām pusēm vislabāk ir pēc iespējas ātrāk informēt mūs. Galvenais noteikums ir tāds, ka sūdzība jāiesniedz ne vēlāk kā divus gadus pēc preču paņemšanas. Trūkumi nedrīkst būt radušies nepareizas produkta izmantošanas vai citas nepareizas rīcības rezultātā, kas izraisījis bojājumus. Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par to.