Kad var mīlēties pēc dzemdībām?

Nav viennozīmīgas atbildes, kad pēc dzemdībām var mīlēties. Tas ir atkarīgs no sievietes fiziskā un emocionālā stāvokļa. Šeit mēs apspriedīsim dažas no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā pirms atgriešanās seksuālajā dzīvē.

Kad var mīlēties pēc dzemdībām?

Ir jāgaida, līdz asiņošana apstājas. Tas notiek apmēram 3 nedēļas pēc dzemdībām. Brūcei, kas paliek pēc placentas izņemšanas no dzemdes, šajā laikā ir jādzīst. Ja mīlēsities agrāk, jūs varat iegūt infekciju.

Katra sieviete ir atšķirīga, un ne mazāk svarīgs ir emocionālais stāvoklis pēc dzemdībām. Daži pāri atkal sāk mīlēties mazāk nekā mēnesi pēc dzemdībām, un apmēram puse pāru gaida 6 nedēļas. Pārējie sāk mīlēties nedaudz vēlāk, bet reti kurš gaida ilgāk par 3 mēnešiem. Seksuālā dzīve pāra attiecībās ir ļoti svarīga, tāpēc, ja abi pāra locekļi to vēlas, nav jēgas to atlikt.

Gribi palikt stāvoklī? Izmantojiet ovulācijas testus >>

Daži pāri nolemj pagaidīt līdz pēcdzemdību apskatei un tikai tad atkal mīlēties. Tomēr tas nav nepieciešams, un daži eksperti pat iesaka līdz tam nodarboties ar seksu. Šajā gadījumā parādīsies iespējamās problēmas, kas būs pamanāmas pētījuma laikā.

Ko darīt, ja nevēlaties mīlēties pēc dzemdībām?

Bieža parādība, ja sieviete dažas nedēļas vai mēnešus pēc dzemdībām nemaz nevēlas nodarboties ar seksu. Tas ir saistīts ar spēku izsīkumu, bezmiegu, nemaz nerunājot par daudzajām raizēm, kas nomoka ikvienu jauno māmiņu. Ja barojat bērnu ar krūti, hormons prolaktīns var arī samazināt jūsu tieksmi pēc seksa.

Dažas sievietes pēc dzemdībām sāk ciest no depresijas, kas arī samazina libido (tieksmi pēc seksa). Tas ir normāli, ja partneris vēlas seksu ātrāk nekā sieviete, tāpēc ir ļoti svarīgi sarunāties vienam ar otru un izprast viena vajadzības. Dzemdības un mazuļa aprūpe prasa lielu piepūli, tāpēc jāraugās, lai tas negatīvi neietekmētu ģimenes dzīvi.

Uzziniet savas auglīgās dienas, izmantojot ovulācijas kalkulatoru >>

Vairāk padomu

Pirms mīlēšanās pēc dzemdībām nav obligāti jāiet taisni. Sākumā vari vienkārši samīļot un skūpstīt, būs vieglāk atgriezties seksuālajā dzīvē. Pirms mīlēšanās nesteidzies uzreiz pie lietas, centies pēc iespējas ilgāk iesaistīties ievadā.

Ja pēcdzemdību sekss ir sāpīgs, apmeklējiet savu ārstu.