Ovulācija un sekss

Ovulācija un sekss ir divas vissvarīgākās lietas, lai iestāties grūtniecība. Tas ir vienkārši: tev ir jāmīlējas, ja vēlies palikt stāvoklī. Ja vēlaties mīlēties efektīvi, jums jāzina, kad notiek ovulācija. Daži pāri pieļauj kļūdu: mīlējas, kad uzzina, ka ovulācija jau ir notikusi. Bieži vien tajā laikā var būt par vēlu mīlēties. Ola, kas pēc ovulācijas ir atstājusi olnīcu, saglabā dzīvotspēju tikai aptuveni 12-24 stundas. Tāpēc, ja, teiksim, ovulācija notika agri no rīta vai vakarā, un jūs un jūsu partneris tajā vakarā iemīlēsities, visticamāk, būs par vēlu. Tātad, kad jums vajadzētu mīlēties?

Kad ir auglīgas dienas?

Sievietes auglīgās dienas ietver dažas dienas pirms ovulācijas. Parasti saka, ka 6-7 dienas pirms ovulācijas ir laiks mīlēties. (Protams, ja nevēlaties palikt stāvoklī, šajā laikā jums vajadzētu atturēties no seksa.) Labākais laiks mīlēties ir pēdējās 3 dienas pirms ovulācijas. Lieta ir tāda, ka vīrieša spermatozoīdi paliek dzīvotspējīgi 3–5 dienas, tāpēc vislabāk būs, ja sēkla ir jau ovulācijas laikā. Tādā veidā ir ļoti liela iespējamība, ka iestāsies grūtniecība.

Cik bieži vajadzētu mīlēties auglīgās dienās? Ieteicams mīlēties katru otro dienu. Ar to pietiek, lai paliktu stāvoklī, ir svarīgi, lai jūs mīlētos īstajā laikā. Pētījumi liecina, ka sekss katru dienu gandrīz nepalielina jūsu izredzes palikt stāvoklī, salīdzinot ar seksu katru otro dienu.

Uzziniet, kad notiek ovulācija, vēlams, izmantojot ovulācijas testus.

Ja parastam mīļotajam neizdodas ieņemt gadu, jādodas pie ārsta. Auglības problēmu skaits pēdējā laikā ir ievērojami pieaudzis. Ir ļoti svarīgi savlaicīgi identificēt un ārstēt veselības problēmas. Jāpārbauda gan vīriešiem, gan sievietēm.